Stoney Tark bewerkt op: 16 maart 2023 8 minuten gelezen

"Het binnen planten van autoflowering genetica kan niet eenvoudiger. Je hoeft ze niet te verplanten en zolang ze meer dan 12 uur licht krijgen, krijg je spectaculaire resultaten. Ons team heeft de tijd genomen om de top 10 autoflowering genetica te kiezen om binnen te kweken, evenals onze eervolle vermeldingen."

Nirvana's beste autoflower soorten voor binnenkweek

Het binnen kweken van cannabisplanten stelt een kweker in staat om hun omgeving te controleren, wat betekent dat verlichting, voedingsstoffen, temperatuur en luchtvochtigheid in jouw handen zijn. Dit opent de deuren voor autoflowering genetica die kan worden gekweekt met 12-18 uur intense verlichting voor de beste resultaten.

Autoflowers zijn niet afhankelijk van een bepaald lichtregime om de bloei op te wekken, zoals meestal het geval is bij fotoperiodecultivars. Zodra ze uit zaad geplant zijn, zullen de Auto's gedurende een periode van 4 weken vegeteren, voordat ze automatisch gaan bloeien. Omdat ze goed bestand zijn tegen ziekteverwekkers, hittestress en koude temperaturen, vormen ze een uitstekende aanvulling op elke binnenkweekruimte.

We weten allemaal dat je buiten ongelofelijke oogsten met autoflowering kunt behalen, maar binnen kun je pas echt zien wat deze autoflowering dames kunnen doen! Met zo'n verscheidenheid aan grote opbrengsten, gemakkelijk te kweken en onderhoudsarme autoflowers die nu verkrijgbaar zijn, is er nog nooit zoveel geweest om uit te kiezen! Ons team raadt aan om direct in een grote container te planten en alleen HID-verlichting te gebruiken.

1. Original Glue Auto

We beginnen onze top 10 met Original Glue Auto, een kruising van Original Glue en autoflowering genetica. Auto Gorilla presteert uitstekend bij binnenkweek onder HID-verlichting en met een oogsttijd van zaad tot oogst van 9-10 weken is het een must-have voor elke binnenkweker.

Vergelijkbaar met Original Glue, verwacht je dat de planten zware opbrengers zijn, die de best mogelijke toppen kweken. Een geweldige keuze voor extractkunstenaars en een middelgrote plant die wel 120 cm (47 inch) hoog kan worden.

Opbrengsten van 500 g/m² (1,6 oz per vierkante meter) kunnen worden geoogst wanneer ze binnen wordt gekweekt en kunnen, wanneer ze regelmatig worden gevoed, zeer productief worden. Original Glue Auto is een snel bloeiende, makkelijk te onderhouden en solide performer onder alle omstandigheden.

Het aroma en de smaak van de toppen hebben een zeer doordringend chemisch, oplosmiddel-, lijm- en brandstofprofiel, dat gepaard gaat met een knock-out fysiek effect dat je zeker aan de bank gekluisterd zal laten zitten.

Ontdek Nirvana's Gefeminiseerde Original Glue Auto zaden.

2. Somango XXL Auto

Somango XXL Auto is een waar genot om te kweken en is een kruising van Somango XXL en autoflowering genetica. Ze is een van de grootste autoflowers die we aanbieden en het is aan te raden om haar voldoende ruimte te geven om te bloeien.

Van zaad tot oogst heeft Somango XXL Auto tussen de 10-13 weken nodig, afhankelijk van het fenotype. De planten worden 100-125 cm hoog. Tijdens de bloei vertonen de planten een mix van paars, roze en tropische kleuren.

Binnen kunnen opbrengsten van 450 g/m² (1,5 oz per vierkante meter) worden geoogst, waarbij planten lange, langwerpige toppen produceren met grote trichomen. Somango XXL Auto is eenvoudig te kweken en ideaal voor beginners.

Haar aroma en smaak zijn een heerlijke tropische fruitcocktail, die een mix is van mango, aardse en zoete tonen. De effecten zijn echt opbeurend en energiek. Ze wekt je innerlijke creatieve kant op en helpt je in de zone te blijven.

Ontdek Nirvana's Gefeminiseerde Somango XXL Auto zaden.

3. Gelato Auto

Gelato Auto is een prachtige autoflowering versie van de cupwinnende fotoperiode versie. Gemaakt door Gelato te kruisen met autoflowering genetica, is het resultaat een makkelijk te kweken cultivar die grote hoeveelheden voedingsstoffen kan opnemen en uitzonderlijk ijzige toppen krijgt.

Met een uiteindelijke hoogte van 90-120 cm (35-47 inch) is Gelato Auto zeer geschikt voor binnenkweekruimtes en in het bijzonder voor SOG-opstellingen.

Er kan 500 g/m² (1,6 oz per vierkante meter) worden geoogst, binnen een tijd van 8-9 weken na het planten. Deze snelle autoflowering cultivar is ideaal voor binnenkwekers die op zoek zijn naar een snelle omlooptijd tussen de oogsten.

Gelato Auto heeft een liplikkende vanille, koekjes, kruidige en aardse smaak en aroma. Het openen van een pot van deze bloem zal elke kamer vullen met een hoofddraaiende stank van hoogwaardige toppen. Het effect is vrolijk, blij en met een totaal ontspannen geest.

Ontdek Nirvana's Gefeminiseerde Gelato Auto zaden.

4. Citroen OG Haze Auto

Voor de Haze liefhebbers hebben we OG Lemon Haze Auto aan de lijst toegevoegd. Een kruising van autoflowering genetica en Lemon OG Haze. Verwacht grote, productieve planten die wel 120 cm hoog kunnen worden.

Sommige fenotypes kunnen 10 weken nodig hebben voor de oogst en zullen bloeien met puntige, dichte en berijpte heldergroene toppen. De groeistructuur is open met veel ruimte tussen de internodiën, dus een geweldige soort om de eerste 3 weken mee te trainen.

Binnen kunnen opbrengsten van 400 g/m² (1,3 oz per vierkante meter) om de 70 dagen worden geoogst. Ze kan ook grote hoeveelheden voedingsstoffen aan en kan, wanneer ze met hydro wordt gekweekt, er echt voor gaan in de opbrengstafdeling.

Haar effecten zijn hartverscheurend, energiek en zeer motiverend. Een geweldige manier om je drukke dagen te beginnen!

Ontdek Nirvana's Gefeminiseerde Lemon OG Haze Auto zaden.

5. Super Skunk Auto

Super Skunk Auto is een old school Super Skunk gekruist met autoflowering genetica. Ze is een snel bloeiende auto die zeer goed bestand is tegen hittestress en intense belichting.

Een van onze eenvoudig te kweken auto's die perfect is voor beginnende kwekers. De meeste planten worden 100 cm hoog. Super Skunk Auto heeft 10-11 weken nodig voordat de planten klaar zijn voor de oogst.

Binnen zijn opbrengsten tot 400 g/m² (1,3 oz per vierkante meter) mogelijk, en we raden aan om ervoor te zorgen dat je koolstoffilters overuren maken met deze luide cultivar.

Het aroma en de smaak kunnen worden beschreven als Skunk, doordringend, aards met gasachtige boventonen. Haar effecten zijn de perfecte mix van indica en sativa, dus ze zijn goed uitgebalanceerd en perfect voor 's ochtends en overdag.

Ontdek Nirvana's Gefeminiseerde Super Skunk Auto zaden.

6. Girl Scout Cookies Auto

Een autoflowering versie van de meervoudig cupwinnende Girl Scout Cookies, gemaakt door autoflowering genetica te kruisen met een vrouwelijke Cookies plant. Ze blijft laag en is eenvoudig te kweken, en heeft bijna geen onderhoud nodig als ze eenmaal gegroeid is.

Van zaad tot oogst duurt de bloeitijd 10 weken en de planten worden 90 cm (35 inch). De toppen hebben een paarse tint en beginnen zich tijdens de laatste 3 weken op te stapelen en op te zwellen.

Binnen kan Girl Scout Cookies Auto tot 450 g/m² (1,5 oz per vierkante meter) oogsten. Een geweldige soort voor kleine ruimtes en een producent van elitaire terpenen. We hebben deze cultivar aanbevolen aan mensen die voor het eerst gaan kweken, omdat ze zo makkelijk te kweken is.

Haar smaak en aroma zijn het klassieke Cookie profiel met een luid, vanille, gekruid, koekjesdeeg met een effect dat je high houdt in een gelukzalige en euforische staat.

Ontdek Nirvana's Gefeminiseerde Girl Scout Cookies Auto zaden.

7. White Widow Auto

Een old school legende die in bijna alle omstandigheden gekweekt kan worden. White Widow Auto is gemaakt door onze White Widow moeder te kruisen met autoflowering genetica.

Verwacht een buitensporige hoeveelheid harsproductie, waardoor ze ideaal is voor hasjmakers of extractkunstenaars. Met een oogstdatum vanaf het planten van 11-12 weken, worden de planten middelgroot en volwassen op een hoogte tussen 90-120 cm.

Binnen kan 450 g/m² (1,5 oz per vierkante meter) toppen van topkwaliteit worden geproduceerd, met veel hoogwaardige suikertrim. Een van de meest veerkrachtige en makkelijkst te kweken autoflows die we aanbieden, en een must-have voor beginners.

Het aroma en de smaak van White Widow Auto toppen is een mix van old school kruiden, bloemen met houtachtige en prikkelende noten. Haar effecten zijn helder van geest, gefocust en cerebraal. Een verstandige keuze voor 's ochtends en overdag.

Ontdek Nirvana's Gefeminiseerde White Widow Auto zaden.

8. Blue Cheese Auto

Blue Cheese Auto is een indica dominante auto, die graag kort blijft, met een snelle bloeitijd. Een geweldige keuze voor degenen die behoefte hebben aan een snel bloeiende cultivar met een voortreffelijke smaak en aroma. Een kruising van Blue Cheese en autoflowering genetica.

Planten worden zo hoog als 100 cm (39 inch), waardoor ze een middelgrote plant is die ideaal is voor kleine binnenruimtes. De internodale ruimte zal kort en strak zijn, typisch voor een Indica, met een bloeitijd van 9-10 weken.

300 g/m² (1 oz per vierkante meter) kan binnenshuis worden bereikt; we raden echter aan om ofwel een grote hoeveelheid planten te planten in een Sea of Green opstelling, of om de planten de eerste 4 weken te trainen om de opbrengst te verhogen.

Haar smaak en aroma kunnen worden omschreven als prikkelend, romig, bosbessen met bloemen en bedompt. Wees gewaarschuwd bij het roken van deze auto, want ze kan je van je sokken blazen met haar potentie en je lichten uitdoen.

Ontdek Nirvana's Gefeminiseerde Blue Cheese Auto zaden.

9. Amnesia Haze Auto

We hebben besloten om Amnesia Haze Auto aan de lijst toe te voegen, omdat ze met gemak is uitgegroeid tot Europa's favoriete Haze om te roken en te kweken. Een kruising van Amnesia Haze en autoflowering genetica, je kunt grote oogsten verwachten in een tijd van 11-13 weken vanaf het planten.

Ze presteert uitstekend als ze binnenshuis onder HID-verlichting wordt geplant. De meeste planten worden ongeveer 120-150 cm hoog. Ze kan wat onderhoud en ondersteuning nodig hebben vanwege haar grote omvang en gestalte.

Bij het oogsten kunnen opbrengsten tot 400 g/m² (1,3 oz per vierkante meter) worden behaald tussen 77-91 dagen. Ze kan grote hoeveelheden organische of hydrocultuur voedingsstoffen aan en zal je belonen met vette en dikke toppen.

De smaak en het aroma kunnen worden omschreven als een mix van sinaasappel, citrus, mango met een aardse zoetheid. Het effect van Amnesia Haze Auto is alert, gefocust, gemotiveerd en energiek.

Ontdek de gefeminiseerde Amnesia Haze Auto zaden van Nirvana.

10. Zkittlez Auto

We eindigen deze lijst met een autoflowering versie van Zkittles. Deze cultivar werd gecreëerd door het kruisen van autoflowering genetica, om een plant te produceren die 11-13 weken nodig heeft vanaf het planten.

Een van de grootste autoflowers op de markt met een uitzonderlijk complex terpenenprofiel. Zkittles Auto produceert planten die tussen de 100-120 cm (39-47 inch) groot worden en is gemakkelijk te onderhouden zodra de bloei begint.

Bij het oogsten kunnen opbrengsten tot 500 g/m² (1,6 oz per vierkante meter) worden bereikt, dus we raden aan haar veel ruimte te geven tijdens de bloei. Een grote producent van heldergroene, tropische, snoep- en zoetruikende toppen.

Het aroma en de smaak zijn een mix van zoete winkelsnoepjes, aardbei, banaan, citrus met zoete boventonen. Een werkelijk verrukkelijke smaak die een feel good, euforisch en gebalanceerd effect heeft, perfect voor overdag.

Ontdek Nirvana's Gefeminiseerde Zkittlez Auto zaden.

Eervolle vermeldingen

Deze hebben misschien niet de Top 10 lijst gehaald, maar AK48 Auto, Aurora Indica Auto, Critical Auto en Jock Horror Auto zijn geweldige autoflowers om binnen te kweken.

Het kweken van autoflowering cannabis planten kan een eye-opening ervaring zijn als kweker. Niet alleen krijg je te zien hoe veelzijdig en ongelooflijk de Cannabisplanten zijn geworden, je kunt ook veel leren over de levenscyclus van de plant, van zaadje tot oogst. Als je nog niet klaar bent om een kamer te vullen met autoflanten, raden we je aan om er een paar in je kweekkamer (18/6) te planten, zodat je een goede oogst hebt terwijl je wacht op je andere oogst.


Stoney Tark

Stoney Tark houdt zich al meer dan 15 jaar bezig met cannabis. In die tijd is hij hoofdschrijver geworden van het aloude tijdschrift Soft Secrets, een functie die hij de afgelopen tien jaar heeft bekleed, naast het schrijven voor alle andere belangrijke publicaties.

Hij is auteur van Stoney Tark's Top Tips on Growing Cannabis, gastheer van The Roll Models Podcast, kweker en wordt gesponsord door SANlight LED. Stoney is goed thuis in vele kweeksystemen en -methodes, waaronder organisch kweken, hydrocultuur, kweken en hasjproductie.

Hij staat bij het grote publiek bekend om zijn eenvoudig te begrijpen en gedetailleerde analyses van alles wat met cannabis te maken heeft.


Popular articles by Stoney Tark

Top 10 Kush soorten om te kweken voor beginners

Top 10 best opbrengende indoor soorten

Top 10 beste autoflowers om binnenshuis te kweken

Top 10 beste koud klimaat wietsoorten

Top 10 beste soorten voor hete, droge klimaten

Top 10 beste soorten om binnenshuis te kweken

Ontdek onze Sea of Green soorten voor zalig genot!

Waarom u voor Nirvana zaden moet kiezen

Makkelijke zaden, het meest geschikt voor beginners

Moet ik vrouwelijke of autoflower zaden kopen?

Welke Nirvana zaden zijn het beste voor mij?

Welke soorten moet ik kiezen als beginner?

Hoe ontkiem je wietzaden?

Verschillen tussen reguliere en gefeminiseerde zaden

7 Manieren om de grootste opbrengst binnenshuis te krijgen

Hoe Cannabisplanten spoelen en wat zijn de voordelen?

Inzicht in vochtigheid en temperatuur tijdens 18/6

10 tips om in 2022 buiten te planten

5 tips om de beste cannabis toppen te krijgen

7 tips om hasj te maken met je cannabisafval

Succes kweken: Alice's handgeplukte soorten om te gedijen in compacte toevluchtsoorden

Juweeltjes voor in de kas: Top soorten voor een overvloedige kasoogst

Enkele van onze favoriete buitensoorten

Cannabisrassen met hoge opbrengst: Onze toppers

Tips om buiten te planten

Het kiezen van je Nirvana Seeds Bliss: Vind de perfecte soort voor jou

Wanneer beginnen met het voeden van marihuana zaailingen

Een voorproefje van de herfst: Recepten voor pompoen met cannabis

Tekort aan voedingsstoffen: Wat te doen als je planten honger hebben!

Black Friday-aanbevelingen voor thuiskwekers

De juiste autoflower-soort kiezen: Een gids voor het kiezen van je perfecte match

Choosing the Right Autoflower Strain: A Guide to Selecting Your Perfect Match

De voordelen van het kweken van autoflower cannabis

De groei van cannabis bevorderen: De kunst van het lolly trimmen