Stoney Tark upraveno na: března 2023 8 minut čtení

"Pěstování samonakvétací genetiky v interiéru nemůže být jednodušší. Není třeba je přesazovat, a pokud dostanou více než 12 hodin světla, dosáhnete velkolepých výsledků. Náš tým si dal tu práci a vybral 10 nejlepších autokultur pro pěstování v interiéru, stejně jako náš seznam čestných uznání."

Nejlepší samonakvétací odrůdy pro pěstování v interiéru podle Nirvany

Pěstování konopí v interiéru umožňuje pěstiteli kontrolovat prostředí, což znamená, že osvětlení, živiny, teplota a vlhkost jsou ve vašich rukou. To otevírá dveře pro pěstování samonakvétacích genetik s použitím 12-18 hodin intenzivního osvětlení pro dosažení nejlepších výsledků.

Automatické pěstování není závislé na konkrétním režimu osvětlení pro vyvolání kvetení, jak je to obvykle spojeno s fotoperiodickými kultivary. V zásadě platí, že po zasazení ze semen budou autokvětiny vegetovat po dobu 4 týdnů, než automaticky vykvetou. Díky silné odolnosti vůči patogenům, tepelnému stresu a nízkým teplotám zjistíte, že autos jsou vynikajícím doplňkem každé vnitřní pěstírny.

Všichni víme, že venku lze dosáhnout neuvěřitelných výnosů samonakvétacích rostlin, ale v interiéru můžete opravdu vidět, co tyto samonakvétací dámy dokážou! Díky tomu, že je nyní k dispozici taková škála velkých výnosů, snadného pěstování a nenáročných autos, nikdy nebylo tolik na výběr! Náš tým doporučuje sázet přímo do velkoplošných nádob a používat pouze HID osvětlení.

1. Original Glue Auto

Náš seznam 10 nejlepších začínáme Original Glue Auto, což je kříženec Original Glue a samonakvétací genetiky. Auto Gorilla je vynikající výkonná rostlina při pěstování v interiéru pod HID osvětlením a s dobou sklizně od výsevu do sklizně 9-10 týdnů je nezbytností pro každého indoor pěstitele.

Podobně jako u Original Glue očekávejte, že rostliny budou mít vysoké výnosy a vyrostou z nich ty nejlepčí možné pupeny. Skvělá volba pro extraktory a středně velká rostlina, která vyroste až do výšky 120 cm (47 palců).

Při pěstování v interiéru lze sklízet výnosy 500 g/m² (1,6 oz na čtvereční stopu) a při pravidelném přikrmování se může stát velmi produktivní. Original Glue Auto je rychle kvetoucí, snadno udržovatelná a solidně výkonná za všech podmínek.

Aroma a chuť poupat mají velmi ostrý chemický, rozpouštědlový, lepivý a palivový profil, který je doprovázen knokautujícím fyzickým účinkem, jenž vás jistě přilepí k pohovce.

Objevte feminizovaná semena Nirvana Original Glue Auto.

2. Somango XXL Auto

Somango XXL Auto je skutečným potěšením pěstovat a je křížencem Somango XXL a samonakvétací genetiky. Je jednou z nejproduktivnějších autos, které nabízíme, a doporučujeme jí poskytnout dostatek prostoru pro kvetení.

Od výsevu do sklizně uplyne u Somango XXL Auto v závislosti na fenotypu 10-13 týdnů a rostliny dorůstají výšky 100-125 cm (39-49 palců). Při kvetení se rostliny budou vyznačovat směsí fialové, růžové a tropických barev.

V interiéru lze sklízet výnosy 450 g/m² (1,5 oz na čtvereční stopu), přičemž rostliny vytvářejí dlouhé, protáhlé pupeny s trichomy velké velikosti. Somango XXL Auto se snadno pěstuje a je ideální pro začátečníky.

Její aroma a chuť jsou lahodným koktejlem tropického ovoce, který je směsí manga, zemitých a sladkých tónů. Účinky jsou skutečně povznášející a energizující. Podnítí vaši vnitřní kreativní stránku a pomůže vám udržet se v zóně.

Objevte feminizovaná semena Somango XXL Auto od společnosti Nirvana.

3. Gelato Auto

Gelato Auto je nádherná samonakvétací verze fotoperiodické verze, která získala pohár. Vznikla zkřížením odrůdy Gelato s genetikou samonakvétání a výsledkem je snadno pěstovatelná odrůda, která přijímá vysoké množství živin a pěstuje výjimečně mrazivá poupata.

Gelato Auto je solidní indoor i outdoorová odrůda s konečnou výškou 90-120 cm, která je vhodná pro indoor prostory a zejména pro SOG set-upy.

Sklízet lze 500 g/m² (1,6 oz na čtvereční stopu), a to v době 8-9 týdnů od výsadby. Rychle samonakvétací kultivar ideální pro indoor pěstitele, kteří hledají rychlou dobu mezi sklizněmi.

Gelato Auto má olizující se vanilkovou, sušenkovou, kořeněnou a zemitou chuť a vůni. Otevření sklenice s touto květinou naplní každou místnost zápachem vysoce kvalitního poupěte. Účinek je optimistický, radostný, šťastný a s naprosto uvolněnou myslí.

Objevte feminizovaná semena Gelato Auto od společnosti Nirvana.

4. Lemon OG Haze Auto

Pro milovníky haze jsme do seznamu přidali OG Lemon Haze Auto. Jedná se o křížence samonakvétací genetiky a Lemon OG Haze. Očekávejte velké plodící rostliny, které dorostou do výšky až 120 cm (47 palců).

Některé fenotypy mohou vyžadovat 10 týdnů před sklizní a budou kvést špičatými, hustými a matnými jasně zelenými poupaty. Růstová struktura bude otevřená s dostatkem prostoru mezi internodii, takže se jedná o skvělý kmen pro trénink v prvních 3 týdnech.

V interiéru lze sklízet výnosy 400 g/m² (1,3 oz na čtvereční stopu) každých 70 dní. Dokáže také přijímat vysoké množství živin a při pěstování s hydrou může jít ve výnosu opravdu na dračku.

Její účinky jsou srdeční, energické a hluboce motivační. Skvělý způsob, jak začít náročné dny!

Objevte feminizovaná semena Lemon OG Haze Auto od společnosti Nirvana.

5. Super Skunk Auto

Super Skunk Auto je Super Skunk ze staré školy zkřížený s genetikou samonakvétání. Je to rychle kvetoucí auto, které je velmi odolné vůči tepelnému stresu a intenzivnímu osvětlení.

Jeden z našich snadněji pěstovatelných autos, který je ideální pro začínající pěstitele. Protože většina rostlin končí na výšce 100 cm (39 palců). Super Skunk Auto bude vyžadovat 10-11 týdnů, než budou rostliny připraveny ke sklizni.

V interiéru je možné dosáhnout výnosů až 400 g/m² (1,3 oz na čtvereční stopu) a doporučujeme, aby vaše uhlíkové filtry pracovaly s touto hlasitou odrůdou přesčas.

Vůni a chuť lze popsat jako Skunk, štiplavou, zemitou s plynovými podtóny. Její účinky jsou dokonalou směsí indiky a sativy, takže jsou vyvážené a ideální pro ranní a denní pěstování.

Objevte feminizovaná semena Super Skunk Auto od společnosti Nirvana.

6. Girl Scout Cookies Auto

Samonakvétací verze mnohonásobné vítězky poháru Girl Scout Cookies, která vznikla zkřížením samonakvétací genetiky se samičí rostlinou Cookies. Zůstává nízká a snadno se pěstuje, po vypěstování nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Od zasetí do sklizně trvá doba kvetení 10 týdnů a rostliny dosáhnou výšky 90 cm (35 palců). Poupata budou mít fialový nádech a během posledních 3 týdnů se začnou hromadit a bobtnat.

V interiéru může Girl Scout Cookies Auto sklízet až 450 g/m² (1,5 oz na čtvereční stopu). Skvělý kmen pro malé prostory a producent elitních terpenů. Tuto odrůdu jsme doporučili začínajícím pěstitelům díky její snadné pěstitelnosti.

Její chuť a aroma jsou klasickým profilem Cookie, který se pyšní hlasitým, vanilkovým, kořeněným, sušenkovým těstem s účinkem, který vás udrží v blaženém a euforickém stavu.

Objevte feminizovaná semena Nirvana's Girl Scout Cookies Auto.

7. White Widow Auto

Legenda ze staré školy, kterou lze pěstovat téměř ve všech podmínkách. White Widow Auto vznikla zkřížením naší mateřské White Widow s genetikou samonakvétání.

Očekávejte nadměrnou produkci pryskyřice, takže je ideální pro výrobce hašiše nebo tvůrce extraktů. Termín sklizně od výsadby je 11-12 týdnů, rostliny rostou středně velké a dozrávají ve výšce 90-120 cm (35-47 palců).

V interiéru lze vypěstovat 450 g/m² (1,5 oz na čtvereční stopu) nejkvalitnějších pupenů s velkým množstvím vysoce kvalitního cukerného ořezu. Jedna z nejodolnějších a nejsnadněji pěstovatelných autovegetací, které nabízíme, a nutnost pro začátečníky.

Vůně a chuť pupenů White Widow Auto je směsicí koření ze staré školy, bylin, květin s dřevitými a štiplavými tóny. Její účinky jsou jasné, soustředěné a mozkové. Moudrá volba na ráno a přes den.

Objevte feminizovaná semena White Widow Auto od společnosti Nirvana.

8. Blue Cheese Auto

Blue Cheese Auto je indica dominantní auto, které rádo zůstává krátké, s rychlou dobou kvetení. Skvělá volba pro ty, kteří potřebují rychle kvetoucí kultivar s vynikající chutí a vůní. Jedná se o křížence Blue Cheese a samonakvétací genetiky.

Rostliny dorůstají výšky až 100 cm (39 palců), což z ní činí středně velkou rostlinu ideální pro malé vnitřní prostory. Internodální prostor bude krátký a těsný, typický pro indiku, s dobou kvetení 9-10 týdnů.

300 g/m² (1 oz na čtvereční stopu) lze dosáhnout i v interiéru; doporučujeme však buď vysadit velký objem rostlin v sadě Sea of Green, nebo rostliny první 4 týdny trénovat, aby se zvýšily výnosy.

Její chuť a vůni lze popsat jako štiplavou, krémovou, borůvkovou s květinovým a dankem. Při kouření této automatické odrůdy se mějte na pozoru, protože vám může svou silou vyrazit dech a vypnout vám světla.

Objevte feminizovaná semena Nirvana's Blue Cheese Auto.

9. Amnesia Haze Auto

Rozhodli jsme se do seznamu přidat Amnesia Haze Auto, protože se snadno stala nejoblíbenějším evropským haze ke kouření a pěstování. Jedná se o křížence Amnesia Haze a samonakvétací genetiky a můžete očekávat velké výnosy v době 11-13 týdnů od výsadby.

Při pěstování v interiéru pod HID osvětlením dosahuje vynikajících výsledků, přičemž většina rostlin končí na výšce kolem 120-150 cm (47-59 palců). Vzhledem ke své velikosti a vzrůstu může vyžadovat určitou údržbu a podporu.

Při sklizni lze dosáhnout výnosů až 400 g/m² (1,3 oz na čtvereční stopu).v období 77-91 dní. Snese velké množství organických nebo hydroponických živin a odmění se vám tučnými a objemnými hroudami.

Chuť a vůni lze popsat jako směs pomeranče, citrusů, manga se zemitou sladkostí. Účinek Amnesia Haze Auto je bdělý, soustředěný, motivovaný a plný energie.

Objevte feminizovaná semena Amnesia Haze Auto od společnosti Nirvana.

10. Zkittlez Auto

Tento seznam zakončíme samonakvétací verzí Zkittles. Tato odrůda vznikla křížením samonakvétací genetiky, aby vznikla rostlina, která od výsadby trvá 11-13 týdnů.

Jedna z nejvýnosnějších autos na trhu s výjimečně komplexním terpenovým profilem. Zkittles Auto vytvoří rostliny o výšce 100-120 cm (39-47 palců), které se po zahájení kvetení snadno udržují.

Při sklizni lze dosáhnout výnosů až 500 g/m² (1,6 oz na čtvereční stopu), proto jí doporučujeme dát při kvetení dostatek prostoru. Velký producent jasně zelených, tropických, cukrkandlových a sladce vonících poupat.

Vůně a chuť jsou směsí sladkých cukrovinek z obchodu, jahod, banánů, citrusů se sladkými podtóny. Opravdu lahodná chuť, která má dobrý pocit, euforický a vyvážený účinek ideální pro denní dobu.

Objevte feminizovaná semena Zkittlez Auto od společnosti Nirvana.

Čestná uznání

Do seznamu Top 10 se sice nedostaly, nicméně AK48 Auto, Aurora Indica Auto, Critical Auto a Jock Horror Auto jsou skvělé autos, které lze pěstovat v interiéru.

Pěstování samonakvétacích rostlin konopí může být pro pěstitele zkušeností, která mu otevře oči. Nejenže uvidíte, jak všestrannými a neuvěřitelnými rostlinami se konopí stalo, ale můžete se také dozvědět mnoho o životním cyklu rostliny od semínka až po sklizeň. Pokud ještě nejste připraveni zaplnit místnost samonakvétacími rostlinami, pak důrazně doporučujeme zasadit několik rostlin do vegetační místnosti (18/6), abyste si zajistili dobrou úrodu, zatímco budete čekat na další plodiny.


Stoney Tark

Stoney Tark se konopím zabývá více než 15 let. Během této doby se stal hlavním autorem dlouholetého časopisu Soft Secrets, který vedle psaní pro všechny ostatní hlavní publikace vydává již deset let.

Autor knihy Stoney Tark's Top Tips on Growing Cannabis, moderátor The Roll Models Podcast, šlechtitel a sponzor SANlight LED. Stoney se dobře vyzná v mnoha systémech a metodách pěstování, včetně ekologického pěstování, hydroponie, šlechtění a výroby hašiše.

V očích veřejnosti je dobře známý pro své srozumitelné a podrobné rozbory všeho, co se týká konopí.


Popular articles by Stoney Tark

10 nejlepších kmenů Kush pro začátečníky

10 nejvýnosnějších indoor odrůd

10 nejlepších samonakvétacích květin pro pěstování v interiéru

10 nejlepších kmenů plevelů v chladném klimatu

10 nejlepších kmenů pro horké a suché podnebí

10 nejlepších kmenů pro pěstování v interiéru

Objevte naše nejlepší zelené kmeny pro blažené požitky!

Proč byste si měli vybrat semena Nirvana

Snadná semena vhodná pro začátečníky

Mám si koupit samičí nebo samonakvétací semena?

Která semena Nirvana jsou pro mě nejlepší?

Které kmeny bych si měl vybrat jako začátečník

Jak naklíčit semena marihuany?

Rozdíly mezi běžnými a feminizovanými semeny

7 způsobů, jak získat největší výnosy v interiéru

Jak propláchnout rostliny konopí a jaké jsou výhody?

Porozumění vlhkosti a teplotě během 18/6

10 tipů pro přípravu na výsadbu venku v roce 2022

5 tipů, jak získat nejlépe chutnající konopné palice

7 tipů, jak z konopného trsu vyrobit hašiš

Pěstování úspěchu: Alice vybrala kmeny, kterým se daří v kompaktních oblastech.

Skleníkové drahokamy: Nejlepší odrůdy pro bohatou úrodu ve skleníku

Některé z našich oblíbených venkovních kmenů

Vysoce výnosné kmeny konopí: Naše nejlepší tipy

Tipy pro přípravu na výsadbu venku

Výběr semen nirvány blaženosti: Najděte pro sebe ideální odrůdu

Kdy začít přikrmovat sazenice marihuany

Chuť podzimu: Recepty z dýní s konopím

Nedostatky živin: Co dělat, když jsou vaše rostliny hladové!

Doporučení pro domácí pěstitele na černý pátek

Výběr správného kmene samonakvétacích rostlin: Průvodce výběrem ideální odrůdy

Choosing the Right Autoflower Strain: A Guide to Selecting Your Perfect Match

Výhody pěstování samonakvétacího konopí

Zlepšení růstu konopí: Umění zastřihávání lízátek